header-photo5
header-photo4
header-photo3
header-photo2
header-photo1
x

Firany i zasłony

ponadczasowość i elegancja

Niezależnie od panującej epoki i trendów firany i zasłony są wykorzystywane z powodzeniem do dekoracji okien i wnętrz. Efekt w dużej mierze zależy od wykorzystanych tkanin i sposobu uszycia. Odpowiednio dobrane firany i zasłony z dobrych jakościowo tkanin dodają uroku klasycznym i tradycyjnym wnętrzom a także w sposób subtelny ocieplają nowoczesne a nawet industrialne przestrzenie. Mogą być uszyte na prosto, z użyciem taśmy, przelotek lub innych dodatków zmieniających ich wygląd i funkcje, dzięki czemu jeszcze lepiej wpisują się w nowoczesne wnętrza oraz przestrzenie mieszkalne.

Podobnie jak inne elementy wyposażenia wnętrz firany i zasłony podlegają trendom i modzie. Na przestrzeni lat zmieniają się nie tylko materiały i dodatki, ale i sposób kroju oraz szycia dekoracji okiennych. Dlatego warto co jakiś czas odwiedzić salon z firanami i sprawdzić, jak możemy urozmaicić aktualną kompozycję okien wykorzystując modne dodatki lub akcenty kolorystyczne.  

Firany i zasłony do domu

Dekoracje okienne na bazie firan i zasłon do domu różnią się nieco od kompozycji, jakie przygotowujemy na potrzeby hoteli, pensjonatów i restauracji. Różnice te wynikają przede wszystkim z wysokości okien oraz funkcjonalności systemu. Firany i zasłony w domu musza nie tylko doskonale się prezentować, ale również być łatwe do utrzymania w czystości i dopowiadać na potrzebo domowników w zakresie korzystania z okien.

Salon z firanami Legionowo

Klientów poszukujących oryginalnych firan lub zasłon zapraszamy do naszego salonu zlokalizowanego bliskim sąsiedztwie miejscowości Legionowo. W asortymencie posiadamy oryginalne dekoracje okienne – firany, zasłony oraz komplety. Tworzymy oryginalne dekoracje okienne na potrzeby klientów indywidualnych, a także dla sal bankietowych, hoteli oraz innych obiektów użytkowych. W sprzedaży posiadamy firany i zasłony do okien tradycyjnych i okien dachowych.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz odwiedzin w naszym salonie.

 

Zapraszamy do współpracy
architektów i dekoratorów wnętrz