header-photo5
header-photo4
header-photo3
header-photo2
header-photo1
x

Karnisze i systemy

bez nich nie stworzymy udanej dekoracji

Dobór karniszy zależy od rodzaju i formy dekoracji oraz oczekiwanego efektu. Karnisze mogą być klasyczne lub nowoczesne, mosiężne lub stalowe, czarne lub białe, srebrne lub złote. Nowoczesne karnisze coraz częściej przyjmują postać zabudowanych i niewidocznych na pierwszy rzut oka rozwiązań szynowych i aluminiowych, które doskonale sprawdzają się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i użytkowych – wszędzie tam, gdzie karnisz sensu stricte nie ma stanowić elementu dekoracyjnego, ale spełniać swoją podstawową funkcję i zapewniać stabilność dekoracji okiennej.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy szeroką gamę rozwiązań różnych typów. Dysponujemy zarówno dekoracyjnymi karniszami naściennymi, jak i dyskretnymi systemami przeznaczonymi pod zabudowę. W asortymencie posiadamy wyłącznie wysokiej jakości wyroby znanych i cenionych producentów, co przekłada się na estetykę oraz trwałość oferowanych rozwiązań. Obok karniszy oferujemy fachową pomoc w doborze i doradztwo w rozwiązaniach. Doradzając wybór konkretnych karniszy każdorazowo uwzględniamy rodzaj oraz formę wybranych przez Państwo dekoracji okiennych, dzięki czemu mamy pewność, że zaproponowane przez nas karnisze i systemy pozwolą uzyskać oczekiwany efekt.

Karnisze Legionowo

Klientów z terenu miasta Legionowo oraz okolicznych miejscowości zapraszamy do naszego stacjonarnego salonu z firanami i innymi systemami dekoracji okiennych. W salonie znajdziecie Państwo bogaty wybór karniszy, które możecie porównać między sobą wybierając rozwiązanie najlepiej odpowiadające Waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Nasz asortyment jest bardzo szeroki i zróżnicowany. W stałej sprzedaży posiadamy karnisze odpowiadające potrzebom budownictwa mieszkaniowego oraz system przeznaczone do montażu w lokalach usługowych – hotelach i restauracjach.

Zapraszamy do współpracy
architektów i dekoratorów wnętrz