header-photo5
header-photo4
header-photo3
header-photo2
header-photo1
x

Rolety kasetowe, plisy i żaluzje

osłony techniczne ruchome, umożliwiające zasłanianie okien oraz regulowanie dopływu światła

W zależności od użytych tkanin rolety i plisy pozwalają na uzyskanie zróżnicowanego efektu. Różnice dotyczą zarówno poziomu zaciemnienia, jak i efektu kolorystycznego. Ten drugi możemy dopasować do wystroju wnętrza tworząc przykuwający wzrok element kontrastowy lub harmonijne wykończenie wnętrza w kolorze korespondującym z kolorem ścian lub wyposażenia. Żaluzje dają możliwość wpuszczania światła w stopniu regulowanym, w zależności od potrzeby, poprzez ruchomość lameli w pionie i poziomie. Rolety i plisy również pozwalają na zarządzenie ilością światła słonecznego przenikającego do wnętrza, przy czym w odróżnieniu od żaluzji umożliwiają wyłącznie całkowite lub częściowe zasłonięcie okna. Plisy i rolety doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie chcemy uchronić wnętrze przede wszystkim przed nadmiernym nasłonecznieniem. Tam, gdzie dodatkowo chcemy zapewnić sobie ochronę przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz zalecamy montaż żaluzji. Żaluzje pionowe doskonale sprawdzą się w przestrzeniach biurowych i usługowych, poziome w mieszkaniach i domach.

Rolety, plisy i żaluzje – Jabłonna, Legionowo i okolica

Klientów zainteresowanych funkcjonalnymi, a zarazem dekoracyjnymi systemami osłon okiennych zapraszamy do naszego salonu Decorada zlokalizowanego na terenie miasta Jabłonna. W ofercie posiadamy szereg rozwiązań różniących się parametrami użytkowymi oraz możliwym do uzyskania efektem wizualnym.

Rolety i plisy oferujemy wraz z możliwością skorzystania z usług montażu. Systemy osłon okiennych montujemy na terenie miejscowości Jabłonna i Legionowo, a także w okolicy. Podejmujemy się realizacji zleceń na potrzeby klientów biznesowych, w szczególności restauracji, hoteli, pensjonatów.

Zapraszamy do współpracy
architektów i dekoratorów wnętrz